Транспортный проект KTRANSПятница, 2024-04-26, 04.37.36
| RSS
Главная | Сити-ЛАЗы в Черкассах - Страница 6 - Форум проекта KTRANS
[ Личные сообщения() ·

Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Модератор форума: Алексей, Single  
Форум проекта KTRANS » Тролейбусный форум » ЧЕРКАССКИЙ ТРОЛЛЕЙБУС » Сити-ЛАЗы в Черкассах (новый ПС и всё вокруг него)

Сити-ЛАЗы в Черкассах
Sancho Date: Воскресенье, 2008-02-24, 18.34.44 | Message # 76 

 

Наглый водитель
Group: Проверенные
Posts: 179
Reputation: 4
Ban rating:  ±
Quote ("Sevs")
Сегодня видел новенький тролейбус маршрут №10 :)

http://forum.ck.ua/viewtopic.php?p=528232#528232

372? или таки подвезли новые машины?

 
  
SaSHOK Date: Воскресенье, 2008-02-24, 19.24.11 | Message # 77 

 

Уборщик на конечной
Group: Проверенные
Posts: 87
Reputation: 2
Ban rating:  ±
Та врядли новый. Более всего что 372. Завтра пройдусь возле троллебусного парка гляну.

Постоянный пассажир 7 маршрута

Моя колекція проїздних білетів

 
  
Sancho Date: Понедельник, 2008-02-25, 19.30.28 | Message # 78 

 

Наглый водитель
Group: Проверенные
Posts: 179
Reputation: 4
Ban rating:  ±
У березні міська влада має намір провести нові конкурси на 16 маршрутах, угоди по яким добігають кінця. За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, цього разу основною вимогою до перевізників буде зменшення кількості автобусів, які проходять через бульвар Шевченка. Розвантаження центральних вулиць робиться для того, щоб автобусні маршрути охоплювали усе місто, а не лише його центральну частину.

– Нас не задовольняє, що маршруток стає все більше і більше, вони обганяють одна одну, «підрізають», стоять на зупинках по кілька хвилин, – зазначає Сергій Одарич. – Тому відділу транспорту міськвиконкому було доручено розробити суттєво нові умови для конкурсів. Вони передбачають зменшення на 100 автобусів навантаження на центральних вулицях. Тобто маршрути залишаються так, як вони є, але вони проходитимуть по паралельним вулицям – Благовісній, Ільїна, Фрунзе та інше. В Черкасах склалася парадоксальна ситуація, коли основні транспортні шляхи переповнені, а допоміжні вулиці не охопленні сполученням. Через це чимало жителів міста змушені добиратися до найближчої зупинки, проходячи два-три квартали. Ми маємо намір докорінно змінити цю систему.

До того ж вдатися до таких дій владу змушує жахлива ситуація, яка склалася в екологічній сфері. За минулий рік викиди шкідливих речовин від автотранспорту (особливо в центральній частині міста) перевищили викиди від промислових підприємств. Крім того, громадськість неодноразово зверталася до міської влади з проханням розвантажити зупинки по бульвару Шевченка біля «Будинку торгівлі» та магазину «Транзит».

За словами Сергія Одарича, іншою умовою, яку мають закласти при проведенні нових конкурсів, буде впровадження чіткого графіку руху. Перевізник, який виграє конкурс, має вивісити на кожній зупинці графік руху, а водій автобуса повинен чітко його дотримуватися. Якщо перевізник не виконає умови цього договору, угода буде розриватися, а маршрут виставлятиметься на новий конкурс.

Сергій Одарич також зазначив, що перевага в обслуговуванні центральної частини міста буде віддана саме екологічно-чистому транспорту – тролейбусам.

За його словами, нині ситуація у тролейбусному парку стабілізувалася. З підприємства були виведені невластиві йому функції – утримання будинку та гуртожитку, де проживають сім’ї працівників КП «Черкасиелектротранс». Зараз міський владі вдається стримувати підвищення вартості проїзду у тролейбусах, незважаючи на стрімке зростання цін на комунальні послуги, електроенергію, заробітну плату тощо. До того ж у березні до Черкас прибудуть ще два новеньких тролейбуса, придбані у минулому році. Вони мають поповнити рухомий склад тролейбусного парку.

http://www.rada.ck.ua/index.php?page=news&id=855

Таки не новый cry

 
  
Алексей Date: Понедельник, 2008-02-25, 20.57.08 | Message # 79 

 

Зам. директора
Group: Администраторы
Posts: 518
Reputation: 7
Ban rating:  ±
2 Сити ЛАЗА не только пополнят собой весь парк, но и не закроют даже порезку г-ном Ядлошем 7 старых.

Получится ситуация, как в Киеве. Например, АП№7. купили 18 Маз 105 и 20 Сили-ЛАЗов, а порезали 40 икаров 280-х, 20 255-х и 10-15 вольво. В итоге, количество автобусов в парке уменьшилось.

Та же ситуация и с троллейбусами. За последние 3 года Киев купил 200 новых троллейбусов, а порезал 220.


http://www.cherkassytrans.narod.ru/
 
  
ZZ-TOP Date: Пятница, 2008-03-21, 11.19.05 | Message # 80 

 

Наглый водитель
Group: Проверенные
Posts: 159
Reputation: 4
Ban rating:  ±
Цитата от пользователя DEUTSCH:
На днях,в депо, пришол ещё один новый тролейбус.в отличие от предыдущих ЛАЗоа,у него голубая крыша.
серийный номер:Y8A E183D180100117.
Ссылка на это сообщение: http://forum.ck.ua/viewtop....art=855

Еще один ЛАЗ появился ?


Постоянный пассажир 10-го маршрута - 2001, 2003, 2005 и 2007 гг.
 
  
Алексей Date: Пятница, 2008-03-21, 20.08.40 | Message # 81 

 

Зам. директора
Group: Администраторы
Posts: 518
Reputation: 7
Ban rating:  ±
Да. Действительно, появился. Но номер пока не присвоен. его надо зарегистрировать в... ГАИ

http://www.cherkassytrans.narod.ru/
 
  
SaSHOK Date: Пятница, 2008-03-21, 21.09.25 | Message # 82 

 

Уборщик на конечной
Group: Проверенные
Posts: 87
Reputation: 2
Ban rating:  ±
Сегодня видил новый троллейбус smile и даже сфоткал его. Троль видно с дороги (пр. Химиков).
Ура !!!


Постоянный пассажир 7 маршрута

Моя колекція проїздних білетів

 
  
Single Date: Суббота, 2008-03-22, 19.27.01 | Message # 83 

 

Наглый водитель
Group: Администраторы
Posts: 211
Reputation: 7
Ban rating:  ±
По моему мнению, лучше б заказали новые ЗиУ, чем Электро Лазы. Т.к наши мастера уже довольно таки долго знакомы с ЗиУ-9. Кстати, мой родной дядя водитель троллейбуса №310 по маршруту 8. Раньше он ездил по маршруту 4, а когда то очень давно по 3 колесил :)

Когда то я жил мечтой - стать водителем троллейбуса
 
  
SaSHOK Date: Суббота, 2008-03-22, 20.37.32 | Message # 84 

 

Уборщик на конечной
Group: Проверенные
Posts: 87
Reputation: 2
Ban rating:  ±
А сколько сейчас примерно стоят тролейбусыТролза (ЗиУ) и Сити-ЛАЗ?

Постоянный пассажир 7 маршрута

Моя колекція проїздних білетів

 
  
Алексей Date: Суббота, 2008-03-22, 22.53.26 | Message # 85 

 

Зам. директора
Group: Администраторы
Posts: 518
Reputation: 7
Ban rating:  ±
ЗиУ, вроде 110 тыс у.е. СитиЛАЗ - 160 тыс у.е.

http://www.cherkassytrans.narod.ru/
 
  
Single Date: Суббота, 2008-03-22, 23.23.26 | Message # 86 

 

Наглый водитель
Group: Администраторы
Posts: 211
Reputation: 7
Ban rating:  ±
За разницу трёх Сити Лазов можно купить один ЗиУ

Когда то я жил мечтой - стать водителем троллейбуса
 
  
Алексей Date: Воскресенье, 2008-03-23, 00.13.16 | Message # 87 

 

Зам. директора
Group: Администраторы
Posts: 518
Reputation: 7
Ban rating:  ±
Я вообще за покупку кузовов ЗиУ и установки ЗЧ со старых троллей. кузов чтоит около 50 тыс у.е или дешевле.

http://www.cherkassytrans.narod.ru/
 
  
SaSHOK Date: Воскресенье, 2008-03-23, 11.52.05 | Message # 88 

 

Уборщик на конечной
Group: Проверенные
Posts: 87
Reputation: 2
Ban rating:  ±
Посмотрел на оф сайте Тролзы - симпатичние троллейбусы делают. Вроди пару относительно новых ЗиУ ну уже с надписью Тролза видел в Кременчугу.

Постоянный пассажир 7 маршрута

Моя колекція проїздних білетів

 
  
ZZ-TOP Date: Воскресенье, 2008-03-23, 12.15.57 | Message # 89 

 

Наглый водитель
Group: Проверенные
Posts: 159
Reputation: 4
Ban rating:  ±
Какие ЗиУ вы имеете в виду? Те модели, которые сейчас в Черкассах или более современные ?
И еще : сколько стоит ЗиУ-6205 (ЗиУ-10 с решеткой и узким водительским боковым окном) ?
Номер ЛАЗу еще не присвоили? Я думаю, будет 374, не иначе. Кстати, не все ЗиУ-гармошки в Черкассах - ЗиУ-10. С 2029 по 2036 - ЗиУ-6205 (что это такое, я пояснил).


Постоянный пассажир 10-го маршрута - 2001, 2003, 2005 и 2007 гг.

Post edited by ZZ-TOP - Воскресенье, 2008-03-30, 16.38.08
 
  
Алексей Date: Воскресенье, 2008-03-23, 19.02.05 | Message # 90 

 

Зам. директора
Group: Администраторы
Posts: 518
Reputation: 7
Ban rating:  ±
И чем же, кроме решётки на передней стороне они отличаются?

http://www.cherkassytrans.narod.ru/
 
  
Форум проекта KTRANS » Тролейбусный форум » ЧЕРКАССКИЙ ТРОЛЛЕЙБУС » Сити-ЛАЗы в Черкассах (новый ПС и всё вокруг него)
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz Copyright MyCorp © 2024